přeskoč na menu a obsah stránky
Vláda České republiky realizuje vládní kampaň STOP násilí na dětech
O přístupnosti

Prohlášení o přístupnosti
Webová stránka www.stopnasilinadetech.cz byla navržena s ohledem na co možná nejvyšší uživatelský komfort, přehlednost a přístupnost. Forma uveřejněných informací je v souladu s vyhláškou č. 64/2008 Sb., o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti). Stránka splňuje všechna doporučení W3C pro standard HTML 4.01 Transitional.

Valid HTML 4.01 Transitional  Level Double-A conformance icon, 
          W3C-WAI Web Content Accessibility Guidelines 1.0

Odpovědnost za zveřejňované údaje
Úřad vlády České republiky neodpovídá za škody způsobené používáním dat nebo služeb zpřístupněných prostřednictvím tohoto serveru nebo služeb využívajících data nebo služby tohoto serveru. Používání takových dat nebo služeb znamená automatický souhlas s tímto vymezením odpovědnosti. Veškeré materiály zpřístupňované prostřednictvím tohoto serveru mají pouze informativní charakter a nemají jakoukoli právní nebo jinou závaznost, přičemž mohou být změněny kdykoliv bez jakéhokoliv předběžného oznámení. Všechny informace zpřístupňované prostřednictvim tohoto WWW serveru zůstávají majetkem Úřadu vlády ČR. (c) 2009-2010, Úřad vlády České republikyProhlížení dokumentů v PDF a videa
Na našem serveru jsou některé informace nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF. K jejich prohlížení, je možné si zdarma stáhnout prohlížeč Acrobat Reader. K prohlížení videí je možno zdarma stáhnout Adobe Flash Player.

Stáhnout Adobe Reader Stáhnout Adobe Flash Playerzobrazení od 7.května 2009:
Počítadlo návštěvnosti
Vládní kampaň Stop násilí na dětech    email: info@stopnasilinadetech.cz
mapa stránek   prohlášení o přístupnosti   Všechna práva vyhrazena: Úřad vlády ČR
logo